Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę


#1 2011-04-14 13:52:50

 Ululka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 21
Punktów :   
skąd?: Wrocław
wiek dzieci?: 2 latka
wiek użytkownika: 32

Ratunku WYMIOTY

Magda, moje dziecko od wczoraj strasznie wymiotuje, dzisiaj jeszcze doszła gorączka. Nie wiem, czy to rotawirus, czy jelitówka, czy coś jeszcze innego ... Byłam z nim w szpitalu, kazali tylko nawadniać, dawać Dicoflor, do jedzenia tylko gotowaną marchew i jabłko, żadnych mięsnych zupek. Dałam kaszę kukurydzianą i karmię piersią. Nie chcę, żeby dziecko padło z głodu.

Co w takich sytuacjach wg. pp? Czy dziecku nic się nie stanie, jeśli przez kilka dni nie zje zupy?? Czy gotować marchwiankę?

Kurcze, do tej pory naprawdę nieźle się trzymał na diecie, nie wiem, co się stało. Gotowałam na mineralnej - teraz przeszłam na kranówę (mamy we Wrocławiu paskudną wodę) - może to go osłabiło?

Offline

 

#2 2011-04-14 17:57:34

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Ratunku WYMIOTY

Ululka owsianka długo gotowana dietetyczna kończona na smaku słonym. Czyli kurkuma, ociupinka masła, płatki, imbir, sól. Gotujesz 1h. Marchwianka i nic mu nie będzie jak przez kilka dni zupy nie zje. Jak już skończą się wymioty zrób mu delikatną kartoflankę do tego zestawu i przez 2 dni na tym menu przytrzymaj. Potem już normalne żywienie. W razie co przedzwoń.
Wymioty mogą wystąpić z wielu powodów, mogła to być woda, a może zęby, lub zastój. Daj mu też 3 razy dziennie po 1 łyżeczce imbirówki aby zastojo-toksynki ruszyć.
W razie co przedzwoń to ci go po uzdrawiam.

Offline

 

#3 2011-04-15 09:22:48

 Ululka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-10-21
Posty: 21
Punktów :   
skąd?: Wrocław
wiek dzieci?: 2 latka
wiek użytkownika: 32

Re: Ratunku WYMIOTY

Dzięki Magda. Już jest trochę lepiej, chociaż wczoraj nic dziecko nie chciało jeść. W razie czego będę dzwonić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kuchniappdladzieci.pun.pl