Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-03-07 11:04:04

kropka1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-07
Posty: 1
Punktów :   

kaszel mokry u dziecka 9-miesięcznego

Witam,
Potrzebuję informacji co najlepiej podawać dziecku 9-miesięcznemu na kaszel mokry. Wiem, że jest to dobry kaszel ale ciągnie sie już od miesiąca (kaszel i chrypienie) i końca nie widać. Synek jest w tej chwili na lekach homeopatycznych ale już tracę nadzieję. Diete pp chcę dopiero wprowadzić dlatego jeszcze zupełnie się na niej nie znam. Mam ksiżkę pani Anny Ciesielskiej i jest tam kilka przepisów na zupki dla dzieci w tym wieku ale w rozdziale dotyczącym kaszlu jest podane, że powinno się unikać w celu wyeliminowania go smaków kwaśny, słony i słodki. Nie wiem natomiast czy mogę wyrzucić te smaki z danego przepisu nie naruszając jego prawidłowości. Proszę o pomoc. Może ktoś miałby jakiś konkretny przepis dla takiego brzdąca?
pozdrawiam

Offline

 

#2 2012-03-07 15:32:50

 olafek2009

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-04-05
Posty: 159
Punktów :   
skąd?: Wrocław
wiek dzieci?: 3
wiek użytkownika: 29

Re: kaszel mokry u dziecka 9-miesięcznego

Cześć
Kropka-Książki Pani Anny Ciesielskiej są cudowne,właśnie kończę czytać,ale dla mnie jako mamy 2 letniego alergika lepsza jest książka Magdy i Moniki.Polecam zakup,znajdziesz tam dużo przepisów i porad jak leczyć dziecko.
Jeśli nie zaczęłaś jeszcze stosować diety to nasze pp-owe sposoby mogą nie pomóc.Kup książkę,poczytaj i ugotuj kartoflankę albo inną zupkę.Zobaczysz to wciąga i najważniejsze...pomaga(widzę po moim dziecku i po sobie)!!Linka do książek masz w każdym poście Magaleny Dudek.
Nie chcę ci radzić co robić przy mokrym kaszlu bo nie jestem pewna czy to nie zaszkodzi dziecku które nie je wg PP,ja bym nie wykluczała zadnego ze smaków,wszystkie są ważne.W książce chodziło zapewne o to aby podawać tylko potrawy gotowane,zero słodyczy,zimnego,kwaśnego(znaczy kwaśne owoce,warzywa) .Wszystkie potrawy mają być zrównoważone pięcioma smakami.Jak przeczytasz ksiązkę wszystko ci się rozjaśni,tylko musisz poznać zasady.


Dorota i Olafek(3 lata),obydwoje alergicy,na pp od 01.04.2011
Olaf alergia pokarmowa
Dorota al.pokarmowa i wziewna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjepoznan.pl/