Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-04-02 12:51:03

pearlpearl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Alergia - jak zaczac?

Czesc, Mamusie
Mam nadzieje, ze nie powielam tematu, a jezeli tak, to z gory przepraszam - byc moze nie doczytalam...
Moj synek ma 13 miesiecy. Do niedawna jadl niemal "wszystko" , tzn wiekszosc warzyw, owocow, rozne rodzaje mies, od czasu do czasu jogurcik. W styczniu dopadla nas wirusowka i od tamtego momentu zaczely sie pojawiac na raczkach, nozkach i w okilicach karku zmiany jakby skazowe - takie czerwone placki. Kiedy odstawilam mleko, gluten i wiekszosc podejrzanych produktow, wysypka sie jeszcze bardziej rozprzestrzenila. Oczywiscie kapie w krochmalu na zmiane z emolientem, smaruje masciami robionymi z wit a i lipikarem, piore w bialym jeleniu, daje podwojne plukanie, co 2 dni zmieniam posciel, prasuje juz nawet skarpetki
Generalnie wydaje mi sie, ze wykluczylam wiekszosc alergenow, a wciaz pojawiaja sie nowe zmiany na skorze. Raz sie przygaszaja, pozniej znowu zaogniaja i tak w kolko. Jestesmy w trakcie badania na pasozyty, ale niezaleznie od wynikow chcialabym wprowadzic Malemu kuchnie PP. I teraz moje pytanie - JAK WPROWADZIC PIERWSZE POKARMY?, tzn.jak potraktowac mojego Synka - czy jako alergika, czy jako dziecko wyprowadzone z alergii (zaznaczam,ze do tej pory jadl wszystko i nic sie nie dzialo). Nie wiem tez, od jakiego przedzialu wiekowego startowac.?
Bede ogromnie wdzieczna za kazda informacje.

Offline

 

#2 2013-04-02 13:48:36

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Alergia - jak zaczac?

pearlpearl przedzwoń w sprawie dziecka.

Offline

 

#3 2013-04-02 20:12:06

pearlpearl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Alergia - jak zaczac?

Magda,w jakich godzinach? Czy bedzie to dluga konsultacja, powinnam sie jakos umowic?
Dziekuje za odzew

edit.
Doczytalam na blogu o godzinach i warunkach.

Ostatnio edytowany przez pearlpearl (2013-04-02 23:59:31)

Offline

 

#4 2013-04-03 08:45:50

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Alergia - jak zaczac?

Na blogu masz zły numer tel. sprawdz na forum pod warsztatami.
Godziny też uległy zmianie ale dziś jestem w domu więc  śmiało możesz dzwonić.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie vhs