Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-04-26 00:13:13

Monelina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-25
Posty: 3
Punktów :   

skaza białkowa a pp

Witam
Pani Magdo,
Moja 10 m-czna karmiona piersią Córka ma lekką skazę białkową, od 13.04.2013 jesteśmy na PP. W związku z tym że uczulona jest na wszystko co krowie, ja ograniczyłam produkty nabiałowe i inne pochodzące od krowy, a Jej gotuję zupki tylko na indyku, czy słusznie? Mam do dyspozycji indyka z ekologicznej hodowli ale zamrożonego w zamrażarce skrzyniowej, czy takie mięso się nadaje czy tylko świeże? Jeśli można używać zamrożonego to czy najpierw go rozmrozić czy wrzucić do gotującej się zupy zamrożone? Na razie czekam na poprawę stanu skóry Córki, właściwie została jej już tylko alergiczna zmiana na policzku i lekkie przesuszenie skórki na dekolcie. Kiedy już pozbędziemy się tych zmian, po jakim czasie mogę wprowadzić do swojego jadłospisu krowiznę w różnej postaci ( staram się gotować również dla siebie wg PP ale nie zawsze wychodzi) i do Jej pokarmów? I co najlepiej w pierwszej kolejności podawać? Czy może zacząć ekspozycję najpierw od mleka koziego? Z góry dziękuję za odpowiedź:)Pozdrawiam serdecznie:)

Offline

 

#2 2013-04-26 14:48:15

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: skaza białkowa a pp

Monelina możesz trzymać dziecko na indyku ale fajny też jest królik i cielęcinka. Mrożone mięsko możesz podawać ale przed wrzuceniem do gara dobrze było by je rozmrozić.
Jesteś też mamą karmiącą dobrze jakbyś jadła to co mała.
Kozie mleko zacznij dodawać do owsianki jak już dziecko ze zmianami sobie poradzi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://lublinadwokat.com.pl/ https://www.columen.pl/