Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę


#31 2011-04-28 22:26:41

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Powitanie

Gajba dziękuję,że mogłam pomóc. Byłaś na konsultacjach u Zbycha? To dobry człowiek.
Cieszę się też, że z dzieckiem już dobrze. Pozdrawiam

Offline

 

#32 2011-04-28 22:38:36

 Gajba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 10
Punktów :   
skąd?: lubelskie
wiek dzieci?: 3,5
wiek użytkownika: 29

Re: Powitanie

Oglądam wideo bloga i przeczytałam kilka jego postów. Na konsultacjach nie byłam, za wcześnie jak dla mnie. Przyswoję co mówi bo na razie mam mętlik w głowie, przemyślę i pewnie pojadę


Synek uczulony na białko mleka krowiego

Offline

 

#33 2011-04-28 22:44:02

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Powitanie

Hm potrafi trochę w głowie zamieszać, ale wie o czym mówi. Przekazy ma z samej góry. Być może jesteś jedną z rycerzy światła do końca roku mamy się wszyscy odnalezć. Całusy

Offline

 

#34 2011-04-28 23:16:24

 Gajba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 10
Punktów :   
skąd?: lubelskie
wiek dzieci?: 3,5
wiek użytkownika: 29

Re: Powitanie

Zobaczymy. Co ma być to będzie, pozdrawiam


Synek uczulony na białko mleka krowiego

Offline

 

#35 2011-05-05 09:57:48

 olafek2009

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-04-05
Posty: 159
Punktów :   
skąd?: Wrocław
wiek dzieci?: 3
wiek użytkownika: 29

Re: Powitanie

Magdo co zrobić żeby mój synek przestał być nerwowy i wiecznie nienajedzony.
Sytuacja wygląda tak że jak gotuje(a to trochę trwa) to muszę mu stale coś do jedzenia dawać żeby siedział cicho i nie wył.Nie chce się sam bawić nawet jak przeniosę mu do kuchni jego ulubione zabawki.Daję mu to chrupki kukurydziane,a to kawałek chlebka suchego(czy można taki chlebek bezglutenowy bez niczego dawać jako przegryzkę?)O tyle dobrze że już umie jeść sam to zaczynam gotować jak oli je jakiś posiłek niestety nie trwa to zbyt długo i kończy się na wyciu.
Powoli zaczyna mnie to męczyć i irytować chociaż staram się nie denerwować na niego.
I jeszcze jedna sprawa.Czy mogę kawę poranną zrobić już wieczorem i zawekować ją?Olaf jak się budzi (a jest to przeważnie 6:00 lub czasem nawet 5:40)to oczywiście strasznie krzyczy że chce pić.A ja zanim ugotuję tą kawkę i ją przestudzę to oli mi urządza taką chisterię że mam ochotę krzyczeć razem z nim.Już powoli mamy dosyć takich pobudek.marzę o wstaniu chociaż koło 7 i bez słysznia wrzasku z samego rana.
Poradź coś proszę bo chyba zwariuję.


Dorota i Olafek(3 lata),obydwoje alergicy,na pp od 01.04.2011
Olaf alergia pokarmowa
Dorota al.pokarmowa i wziewna

Offline

 

#36 2011-05-05 17:48:18

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Powitanie

Olafek nasz dzieci to głodomory nie da się ukryć. Przedzwoń w sprawie tej nerwowości to was poczyszczę- może coś w domu macie.
Kawę możesz nagotować dzień wcześniej wieczorem ale nie musisz jej wekować, ja zostawiam jak nie ma upałów na kuchence i rano podgrzewam.

Offline

 

#37 2011-05-08 07:52:17

 andzia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-11-01
Posty: 27
Punktów :   
skąd?: Bełchatów
wiek dzieci?: 2lata
wiek użytkownika: 25

Re: Powitanie

Olafek mój Księciunio dokładnie tak samo wczesnie wstaje i też takie histerie odstawia Z kawą zrobiłam tak, że gotuje wieczorem i wlewam do termosu. Stawiam koło łóżka i z rana Mati dostaje od razu kawe. Ale nawet wtedy zdązy zapłakać jesli za wolno nalewam a z gotowaniem ... no cóż, bywa problem. Kombinuje zawsze. staram się jak najwięcej zrobić jak on śpi. Drzemke urządza sobie przed obiadem więc szukuje go w tym czasie i wstawiam do ciepłego piekarnika żeby nie wystygło do jego pobudki. Niestety czasem jak jestem bardzo zmęczona to Mati po prostu płacze a ja gotuje. Mam o tyle gorzej, że chlebka do pogryzania mu dać nie mogę. Czasami włączam mu odkurzacz na najniższą moc i sobie odkurza kuchnie Wczoraj jak gotowałam owsianke to postawiłam go na krzesełku przy szafce kuchennej i dałam mu resztówki przypraw i sobie przyprawiał coś w miseczce. Ogólnie zajęcie dla niego odwracające uwagę od jedzenia musi być za każdym razem nowe i fascynujące by przestał myśleć o misce z zupką. Powodzenia w pomysłowości!


Mati(1,5roczku)- azs

Offline

 

#38 2011-05-12 13:47:38

 Gajba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 10
Punktów :   
skąd?: lubelskie
wiek dzieci?: 3,5
wiek użytkownika: 29

Re: Powitanie

Witam wszystkich słonecznie
Już jest lato ale u mnie nadal "wiosenne porządki" określiłam co mi pasuje i jak chcę aby wyglądała moja rodzina, mieszkanie, każdy nowy dzień. Jeszcze tylko na pracę zawodową nie mam pomysłu ale i na to przyjdzie czas. Śmieję się, że pp zharmonizowało moją kuchnię a teraz układa życie. Zakasałam rękawy i pracuję, szoruję, porządkuję eliminuję zbędne myśli, emocje, przedmioty. Jest ciężko ale super. Za kilka dni idę po raz pierwszy od 5 lat na randkę z mężem - 2 godzinki tylko dla siebie! To też efekt porządków
Magdo i inni forumowicze mam pomysł na nowy wątek. Może stworzymy dział najlepsze produkty. Wiem, że do gotowania - płatki owsiane ze stoisławia. Zanim je odkryłam przebierałam z łusek płatki innych firm, 30 minut pracy której po woli miałam dość. Dla maluchów ciasteczka złotokłosie z firmy san. Jednak jest jeszcze masło, mąka, woda mineralna i wieeele innych. Które z nich są najlepsze, nie tylko pod względem składu ale też produkcji i dobrej energii. Co wy na to dziewczyny?


Synek uczulony na białko mleka krowiego

Offline

 

#39 2011-05-12 17:45:40

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Powitanie

Gajba zakładaj. Może w dziale gdzie co kupić w jakim mieście.

Offline

 

#40 2011-06-01 23:18:59

 Gajba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 10
Punktów :   
skąd?: lubelskie
wiek dzieci?: 3,5
wiek użytkownika: 29

Re: Powitanie

Wątek założyłam.
Magda co my tu o tej porze robimy, już 23 minuty temu powinnyśmy spać
oj wątróbka będzie niezadowolona, pozdrawiam


Synek uczulony na białko mleka krowiego

Offline

 

#41 2011-06-02 09:06:11

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Powitanie

Gajba moja w radości całkiem niezle hula
Konsultacje pisałam i tak się zapędziłam ,że napisałam ponad normę. Dziś też pisać będę więc posiedzę trochę.

Offline

 

#42 2011-06-05 19:49:46

 Gajba

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-18
Posty: 10
Punktów :   
skąd?: lubelskie
wiek dzieci?: 3,5
wiek użytkownika: 29

Re: Powitanie

Mojej wątróbce wiele jeszcze czasu i miłości trzeba
też mi się zdarza, że się nie wyrobię przed 23 ale już jest lepiej niż miesiąc temu. Dzięki informacjom z waszej książki - rozpiska co kiedy w ciągu doby robić wisi i jest używana (czasami tylko nakazy łamię co by nudno nie było hi hi  )
Pozdrawiam słonecznie


Synek uczulony na białko mleka krowiego

Offline

 

#43 2011-07-07 23:28:05

 mama Kubusia

Nowy użytkownik

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 4
Punktów :   
skąd?: Leszno
wiek dzieci?: córka 12 lat, synek 3 lata
wiek użytkownika: 32

Re: Powitanie

Witam!!!
Jestem mama 3letniego Kubusia. Jestem pierwszy raz na takim forum. Kubuś ma azs,zapalenie błon sluzowych żołądka i dwunastnicy,oraz podwyższony enzym trzustki. Dostaje codziennie Zyrtec w kroplach i Kreon na trzustkę. Obecnie na diecie bezglutenowej,czekamy na testy co robić dalej. u niego objawami choroby to notoryczne brzydkie kupki (i konsystensja i zapach nie do wytrzymania ) Leczony głównie homopatycznie,co pozwoliło uniknac comiesięcznych antybiotyków.....Kuba od września pomimo problemów z trawieniem to notorycznie chory na górne drogi oddechowe...czesto oskrzela (
Lekarz,homopta polecił mi przejśc na pp. Po przeczytaniu Twojej książki zrozumiałam ze może to pomóc Kubusiowi,ale błąkam się i miotam i nie wiem od czego zacząć....?? Owsianki nie chce ruszyć,chleba nigdy nie jadł i jak tu cokolwiek zrobić bez podstaw
Kasia

Offline

 

#44 2011-07-08 21:56:56

 Magdalena Dudek

Administrator

728849
Call me!
Zarejestrowany: 2010-07-15
Posty: 599
Punktów :   
skąd?: Częstochowa
wiek dzieci?: 7, 16, 18
wiek użytkownika: 38

Re: Powitanie

Kasiu spokojnie dziecko 3 lata ciężej przestawić. Przedzwoń do mnie w poniedziałek to porozmawiamy.

Offline

 

#45 2011-07-08 23:09:06

 mama Kubusia

Nowy użytkownik

Skąd: Leszno
Zarejestrowany: 2011-07-06
Posty: 4
Punktów :   
skąd?: Leszno
wiek dzieci?: córka 12 lat, synek 3 lata
wiek użytkownika: 32

Re: Powitanie

Dziękuje )
O której mogę dzwonić? spokojnej nocy .....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetónovĂŠ Ĺžumpy Trnava https://lukaszsurma.pl/