Kuchnia Pięciu Przemian dla Dzieci

forum poświęcone alergiom u dzieci i możliwościom ich likwidowania poprzez zdrową dietę

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-10-08 06:52:27

aerinn

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-08
Posty: 1
Punktów :   

nietolerancja smaków

Witam, ja trochę w innym temacie. mam 5-letnią córkę z zespołem Aspergera i zaburzeniami  sensorycznymi, nie wiem jak jej rozszerzyć dietę, je tylko kilka rzeczy - naleśniki, ziemniaki, ryż, makaron, nie chce mięsa ani warzyw, nie toleruje mocnych zapachów, może macie pomysł jak jej rozszerzyć dietę? Ciągle mi choruje, ma wieczny katar i kaszel.

Offline

 

#2 2012-10-08 16:45:42

Doradcalaktacyjny

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 94
Punktów :   

Re: nietolerancja smaków

Aerinn, pomysły w temacie na pewno są. Mięso można przemycić w niewielkich ilościach w wielu miejscach, warzywa także - szczególnie w zupach bez warzyw - czyli zupach miksowanych. Natomiast podstawą diety powinny być tutaj różnorodne kasze - z pewnością nie makaron i naleśniki.

Jeżeli będziesz potrzebowała konkretnego wsparcia to możesz przerzucić się na formę konsultacyjną - będzie można skuteczniej pomóc. Pewnie jesteś obstawiona zespołem specjalistów, ale skoro szukasz u nas na forum, to widocznie coś możemy ci pomóc dodatkowo.

Pracuję z dobrym terapeutą na hipoterapii, zostawiam kontakt - może będzie potrzebne ci wsparcie i w tym temacie. http://www.i-hipoterapia.pl/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging El MĂŠdano UbytovĂĄnĂ­ Hameln